Fotopedia Heritage

Fotoğraflı Seyahat Rehberi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.4 MB
  • Version 4.2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Fotonauts
UNESCO World Heritage Center ve Wikipedia' nın ortak girişimleri ile geliştirilen Fotopedia Heritage uygulaması sayesinde internette bulunan yüzlerce seyahat sitesindeki fotoğraflara ve bilgilere ulaşabilirsiniz.
Fotopedia Heritage uygulaması sayesinde internette bulunan yüzlerce seyahat sitesindeki fotoğraflara ve bilgilere ulaşabilirsiniz. UNESCO World Heritage Center ve Wikipedia' nın ortak girişimleri ile geliştirilen uygulama dünyanın kültürel ve doğal mirasları ile ilgili fotoğrafları ve bilgileri kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunmakta ve seyahatlerinizde rehber olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulama navigasyon özelliği ve akıllı arama teknolojisi sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir. Uygulama içerisinde bulunan fotoğrafları cihazınızda duvar kağıdı olarak kullanabilir veya sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bunların yanında uygulamada bulunan fotoğrafları slayt olarak izleyebilir, doğal miraslar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Uygulamayı iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Fotopedia Heritage indir